© Wroclaw 2017

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Amal AMJAHID
    Ju-Jitsu
    Ne-Waza: 55kg Women - W
    Final vs. MUNKHGEREL (MGL)
    100 - 0 (Won)
  • 1 e
    1 e
    Amal AMJAHID
    Ju-Jitsu
    Open - W
    Final vs. ALQUBAJ (JOR)
    1 - 0 (Won)
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Team Belgium Life Saving Women (Aurelie Romanini, Stefanie Lindekens, Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele)
    Life Saving
    Team 4x25m Manikin Relay Women - W
    Final
    1:19.69 (WR)
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Bart SWINGS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Elimination Race 20000m Men - M
    Final
    28:21.998
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Bart SWINGS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Point Race 10000m Men - M
    Final
    12 pts / 13:40.231
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Sprint 1000m Women - W
    Final
    1:31.618
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Anak VERHOEVEN
    Sport Climbing
    Lead Single Women - W
    Final
    39+
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Noémie LAMMERTYN/Lore VANDEN BERGHE
    Gymnastics: Acrobatic
    Pair Women - W
    Final
    28.510
  • 2 e
    2 e
    Wim DEPUTTER
    Ju-Jitsu
    Ne-Waza: 77kg Men - M
    Final vs. BULUT (SUI)
    2 - 12 (Lost)
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Yannick MICHIELS
    Orientation sport
    Sprint Men - M
    Final
    14:42.80
  • 2 e
    2 e
    Nancy BARZIN/Camille MAX
    Pétanque
    Pétanque: Classic - Double Women - W
    Final vs. THA
    1 - 13
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Elimination Race 20000m Women - W
    Final
    33:03.911
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Point Race 10000m Women - W
    Final
    11 pts / 15:15.934
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Point Eliminaton 10000m Women - W
    Final
    18 pts (16:24.823)
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Elimination 15000m Women - W
    Final
    26:25.550
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Bart SWINGS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Sprint 1000m Men - M
    Final
    1:24.090
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Robin CASSE/Kilian GOFFAUX
    Gymnastics: Acrobatic
    Pair Men - M
    Final
    28.550
  • 3 e
    3 e
    Florent MINGUET
    Ju-Jitsu
    Ne-Waza: 94kg Men - M
    Bronze Medal Game vs. HEDERSTROM (SWE)
    4 - 0 (Won)
  • 3 e
    3 e
    Charis GRAVENSTEYN/Ian LODENS
    Ju-Jitsu
    Duo: Duo Mixed - X
    Bronze Medal Game vs. SUI
    94,5 - 97 (Won)
  • 3 e
    3 e
    Ben CLOOSTERMANS/Bjarne LARDON
    Ju-Jitsu
    Duo: Duo Men - M
    Bronze Medal Game vs. MNE
    96 - 94,5 (Won)
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Team Belgium Korfball
    Korfball
    Team Mixed - X
    Bronze Medal Game vs. GER
    24 - 9 (Won)
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Time trial 300m Women - W
    Final
    26.544
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Olivier FORTAMPS
    Waterski & Wakeboard
    Waterski Classic: Trick Men - M
    Final
    9520
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Kate ADRIAENSEN
    Waterski & Wakeboard
    Waterski Classic: Slalom Women - W
    Final
    5.00/55/12.00
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Tachina PEETERS
    Gymnastics: Tumbling
    Tumbling: Individual Women - W
    Final
    69.200
  • 4 e
    4 e
    Wim DEPUTTER
    Ju-Jitsu
    Open - M
    Bronze Medal Game vs. HOUMINE (MAR)
    0 - 3 (Lost)
  • 4 e
    4 e
    Louis CLOOTS
    Ju-Jitsu
    Fighting: 62kg Men - M
    Bronze Medal Game vs. APOLONOV (GER)
    10 - 8 (Lost)
  • 4 e
    4 e
    Claudy WEIBEL
    Pétanque
    Pétanque: Precision Shooting - Single Men - M
    Bronze Medal Match vs. RIZZI (ITA)
    39 - 45 (Lost)
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Anke VOS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Sprint 1000m Women - W
    Final
    1:32.055
  • 4 e
    4 e
    Team
    Tug of War
    Outdoor Men 700 Kg - M
    Bronze Medal Match vs. GBR
    0 - 3 (Lost)
  • 5 e
    5 e
    Eddy LEPPENS
    Billiard Sports
    Billiard Sports: Carom: 3 Cushion Men - M
    Quarterfinal vs. JASPERS (NED)
    24 - 40 (Lost)
  • 5 e
    5 e
    Nele GILIS
    Squash
    Single Women - W
    Quarterfinal vs. DAVID (MAS)
    0 - 3 (Lost)
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Camille MAX
    Pétanque
    Pétanque: Precision Shooting - Single Women - W
    Qualification (2)
    30 pts
  • 4 e
    6 e
    6 e
    Anke VOS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Sprint 500m Women - W
    Semifinal
    46.661
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Bart SWINGS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Elimination 15000m Men - M
    Final
    REL (Relegated)
  • 7 e
    7 e
    Sarah PRIEELS
    Archery
    Target: Compound Women - W
    Quarterfinal vs. SAVENKOVA (RUS)
    145 - 145 (Lost)
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Bieke VANDENABEELE
    Life Saving
    50m Manikin Carry Women - W
    Final
    38.79
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Team Belgium Life Saving Men (Joni Ceusters, Pierre-Yves Romanini, Lenz Bolckmans, Wouter Baelus)
    Life Saving
    Team 4x25m Manikin Relay Men - M
    Final
    1:09.36
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Team Belgium Life Saving Men (Joni Ceusters, Pierre-Yves Romanini, Lenz Bolckmans, Wouter Baelus)
    Life Saving
    Team 4x50m Obstacle Relay Men - M
    Final
    1:42.61
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Kate ADRIAENSEN
    Waterski & Wakeboard
    Waterski Classic: Trick Women - W
    Preliminary
    4140
  • 9 e
    9 e
    Wendy JANS
    Billiard Sports
    Billiard Sports: Snooker Women - W
    Qualification vs. BRENNAN (IRL)
    3 - 1 (Lost)
  • 4 e
    9 e
    9 e
    Team Belgium Life Saving Women (Aurelie Romanini, Stefanie Lindekens, Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele)
    Life Saving
    Team 4x50m Obstacle Relay Women - W
    Heat 1
    1:57.22
  • 4 e
    9 e
    9 e
    Team Belgium Life Saving Women (Aurelie Romanini, Stefanie Lindekens, Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele)
    Life Saving
    Team 4x50m Medley Relay Women - W
    Heat 2
    1:46.82
  • 4 e
    9 e
    9 e
    Team Belgium Life Saving Men (Joni Ceusters, Pierre-Yves Romanini, Lenz Bolckmans, Wouter Baelus)
    Life Saving
    Team 4x50m Medley Relay Men - M
    Heat 1
    1:33.94
  • 3 e
    10 e
    10 e
    Anke VOS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Sprint 500m Women - W
    Quarterfinal
    44.602
  • 4 e
    11 e
    11 e
    Nele VANBUEL
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins Women - W
    Heat 3
    1:03.38
  • 5 e
    11 e
    11 e
    Joni CEUSTERS
    Life Saving
    50m Manikin Carry Men - M
    Heat 1
    31.25
  • 4 e
    11 e
    11 e
    Stien VANHOUTTE
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Sprint 500m Women - W
    Quarterfinal
    47.996
  • 12 e
    12 e
    Zoé GOBBELS
    Archery
    Field: Recurve Women - W
    Elimination Pool Match vs. VANECKOVA (CZE)
    76 - 78 (Lost)
  • 6 e
    12 e
    12 e
    Aurélie ROMANINI
    Life Saving
    50m Manikin Carry Women - W
    Heat 2
    37.01
  • 4 e
    12 e
    12 e
    Wouter BAELUS
    Life Saving
    200m Super Lifesaver Men - M
    Heat 3
    2:15.64
  • 12 e
    12 e
    12 e
    Sandrine TAS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Time Trial 200m Women - W
    Final
    19.657
  • 12 e
    12 e
    12 e
    Bart SWINGS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Point Eliminaton 10000m Men - M
    Final
    REL (Relegated)
  • 6 e
    13 e
    13 e
    Sofie BOOGAERTS
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins Women - W
    Heat 1
    1:04.66
  • 6 e
    14 e
    14 e
    Pierre-Yves ROMANINI
    Life Saving
    50m Manikin Carry Men - M
    Heat 1
    31.54
  • 4 e
    14 e
    14 e
    Lenz BOLCKMANS
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins Men - M
    Heat 2
    56.51
  • 14 e
    14 e
    14 e
    Stien VANHOUTTE
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Time Trial 200m Women - W
    Qualification
    19.779
  • 14 e
    14 e
    14 e
    Anke VOS
    Roller Sports: Speed Skating Track
    Time trial 300m Women - W
    Qualification
    27.404
  • 15 e
    15 e
    15 e
    Stien VANHOUTTE
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Elimination Race 20000m Women - W
    Final
    REL (Relegated)
  • 6 e
    16 e
    16 e
    Joni CEUSTERS
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins Men - M
    Heat 3
    56.67
  • 6 e
    16 e
    16 e
    Joni CEUSTERS
    Life Saving
    100m Manikin Carry with Fins Men - M
    Heat 2
    50.93
  • 6 e
    16 e
    16 e
    Sofie BOOGAERTS
    Life Saving
    200m Super Lifesaver Women - W
    Heat 2
    2:38.63
  • 6 e
    17 e
    17 e
    Nele VANBUEL
    Life Saving
    200m Super Lifesaver Women - W
    Heat 3
    2:39.27
  • 6 e
    17 e
    17 e
    Lenz BOLCKMANS
    Life Saving
    100m Manikin Carry with Fins Men - M
    Heat 1
    51.58
  • 7 e
    17 e
    17 e
    Wouter BAELUS
    Life Saving
    200m Obstacle Swim Men - M
    Heat 1
    2:10.26
  • 7 e
    18 e
    18 e
    Nele VANBUEL
    Life Saving
    100m Manikin Carry with Fins Women - W
    Heat 1
    1:05.93
  • 7 e
    19 e
    19 e
    Aurélie ROMANINI
    Life Saving
    200m Obstacle Swim Women - W
    Heat 3
    2:22.52
  • 6 e
    19 e
    19 e
    Lenz BOLCKMANS
    Life Saving
    200m Super Lifesaver Men - M
    Heat 3
    2:24.41
  • 7 e
    20 e
    20 e
    Raf MONTALD
    Life Saving
    200m Obstacle Swim Men - M
    Heat 2
    2:34.46
  • 7 e
    20 e
    20 e
    Stefanie LINDEKENS
    Life Saving
    200m Obstacle Swim Women - W
    Heat 2
    2:24.10
  • 22 e
    22 e
    22 e
    Yannick MICHIELS
    Orientation sport
    Middle-Distance Men - M
    Final
    39:40.00
  • 22 e
    22 e
    22 e
    Stien VANHOUTTE
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Point Race 10000m Women - W
    Final
    0 pt / 15:47.357
  • 7 e DSQ
    DSQ
    Aurélie ROMANINI
    Life Saving
    100m Manikin Carry with Fins Women - W
    Heat 2
    1:07.87
  • 23 e DNF
    DNF
    Anke VOS
    Roller Sports: Speed Skating Road
    Point Race 10000m Women - W
    Final
    ---
Geen resultaten gevonden

Wereldspelen Wroclaw 2017: Foto's

10th World Games - Wrocław 2017

Nog 210 dagen tot
Europese Spelen Minsk 2019