© LegendZ3

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Bart Swings
    Speed Skating
    Mass Start - Men
    Final result
    63.00
  • 3 e
    3 e
    Hanne Desmet
    Short Track
    1000m - Women
    Final result
    1:28.928
  • 4 e
    4 e
    Hanne Desmet
    Short Track
    1500m - Women
    Final result
    2:18.711
  • 5 e
    5 e
    Hanne Desmet
    Short Track
    500m - Women
    Final result
    22:35:02
  • 7 e
    7 e
    Bart Swings
    Speed Skating
    5000m - Men
    Final result
    6:16.90
  • 8 e
    8 e
    Loena Hendrickx
    Figure Skating
    Singles - Women
    Final result
    18:57:36
  • 10 e
    10 e
    Bart Swings
    Speed Skating
    10000m - Men
    Final result
    13:02.43
  • 13 e
    13 e
    Stijn Desmet
    Short Track
    1500m - Men
    Final result
    2:18.278
  • 13 e
    13 e
    Bart Swings
    Speed Skating
    1500m - Men
    Final result
    1:45.82
  • 14 e
    14 e
    Stijn Desmet
    Short Track
    500m - Men
    Final result
    17:13:55
  • 14 e
    14 e
    Evy Poppe
    Snowboard
    Slopestyle - Women
    Final result
    19:12:00
  • 15 e
    15 e
    Belgian Bullets
    Bobsleigh
    2-Man - Women
    Final result
    4:08.58
  • 18 e
    18 e
    Kim Meylemans
    Skeleton
    Individual - Women
    Final result
    4:11.34
  • 20 e
    20 e
    Biathlon 4x7.5km Relay Men
    Biathlon
    4 x 7.5km Relay - Men
    Final result
    LAP
  • 22 e
    22 e
    Armand Marchant
    Alpine Skiing
    Slalom - Men
    Final result
    1:47.85
  • 24 e
    24 e
    Evy Poppe
    Snowboard
    Big Air - Women
    Final result
    81.75
  • 24 e
    24 e
    Sandrine Tas
    Speed Skating
    Mass Start - Women
    Final result
    8:37.77
  • 27 e
    27 e
    Mathias Vosté
    Speed Skating
    1000m - Men
    Final result
    1:10.22
  • 28 e
    28 e
    Sandrine Tas
    Speed Skating
    1000m - Women
    Final result
    1:18.79
  • 28 e
    28 e
    Sandrine Tas
    Speed Skating
    500m - Women
    Final result
    8:52:48
  • 29 e
    29 e
    Mathias Vosté
    Speed Skating
    1500m - Men
    Final result
    1:49.93
  • 29 e
    29 e
    Sandrine Tas
    Speed Skating
    1500m - Women
    Final result
    2:03.39
  • 45 e
    45 e
    Lotte Lie
    Biathlon
    15km Individual - Women
    Final result
    49:36.9
  • 47 e
    47 e
    Thibaut De Marre
    Cross-Country Skiing
    50km Freestyle - Men
    Final result
    1:19:53.8
  • 53 e
    53 e
    Thibaut De Marre
    Cross-Country Skiing
    2 x 15km Skiathlon - Men
    Final result
    LAP
  • 59 e
    59 e
    Thibaut De Marre
    Cross-Country Skiing
    15km Classic Style - Men
    Final result
    42:56.7
  • 64 e
    64 e
    Lotte Lie
    Biathlon
    7.5km Sprint - Women
    Final result
    23:41.1
  • 67 e
    67 e
    Thierry Langer
    Biathlon
    10km Sprint - Men
    Final result
    26:59.8
  • 75 e
    75 e
    Florent Claude
    Biathlon
    20km Individual - Men
    Final result
    57:11.2
  • 76 e
    76 e
    Thibaut De Marre
    Cross-Country Skiing
    Sprint Freestyle - Men
    Final result
    3:10.66
  • 77 e
    77 e
    Thierry Langer
    Biathlon
    20km Individual - Men
    Final result
    57:18.3
  • 84 e
    84 e
    Florent Claude
    Biathlon
    10km Sprint - Men
    Final result
    27:35.1
  • 90 e
    90 e
    Tom Lahaye-Goffart
    Biathlon
    20km Individual - Men
    Final result
    1:02:26.2
  • 91 e
    91 e
    Tom Lahaye-Goffart
    Biathlon
    10km Sprint - Men
    Final result
    28:15.1
  • 91 e
    91 e
    César Beauvais
    Biathlon
    20km Individual - Men
    Final result
    1:02:50.5
  • 94 e
    94 e
    César Beauvais
    Biathlon
    10km Sprint - Men
    Final result
    30:06.8
  • DNF
    DNF
    Dries Van den Broecke
    Alpine Skiing
    Slalom - Men
    Final result
  • DNF
    DNF
    Sam Maes
    Alpine Skiing
    Slalom - Men
    Final result
  • DNF
    DNF
    Dries Van den Broecke
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - Men
    Final result
  • DNF
    DNF
    Sam Maes
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - Men
    Final result
  • PEN
    PEN
    Stijn Desmet
    Short Track
    1000m - Men
    Final result
Geen resultaten gevonden

Nog 21 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Banská Bystrica 2022