© Lausanne 2020

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Yellow Team : Anke Steeno
    Ice Hockey
    NOC 3-on-3 tournament - F
    Gold medal match vs Black Team
    6-1
  • 1 e
    1 e
    Evy Poppe
    Snowboard
    Slopestyle - F
    Final
    94.00 pts
  • 7 e
    7 e
    Yellow Team : Tibo Van Reeth
    Ice Hockey
    NOC 3-on-3 tournament - M
    Qualifications
  • 7 e
    7 e
    Team 11 : Fran Vanhoutte
    Speed Skating
    Mixed NOC Team Sprint - F
    Final
  • 8 e
    8 e
    Fran Vanhoutte
    Speed Skating
    1500m - F
    Final
    2:16.82
  • 9 e
    9 e
    Fran Vanhoutte
    Speed Skating
    Mass Start 8 Laps - F
    Final
  • 10 e
    10 e
    Colin Freeling
    Skeleton
    Individual - M
    Heat 2
  • 10 e
    10 e
    Evy Poppe
    Snowboard
    Big Air - F
    Final
    45.00 pts
  • 11 e
    11 e
    Aline Pelckmans
    Skeleton
    Individual - F
    Heat 2
  • 12 e
    12 e
    Team 9 : Noa Spoelders
    Freestyle Skiing
    Mixed Ski-Snowboard Cross Team - X
    Quarter Finals
  • 14 e
    14 e
    Noa Spoelders
    Freestyle Skiing
    Ski cross - F
    Qualifications
  • 19 e
    19 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    1000m - M
    Heats
    1:31.276
  • 19 e
    19 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    500m - M
    Heats
    0:43.829
  • 22 e
    22 e
    Fran Vanhoutte
    Speed Skating
    500m - F
    Final
    43.99
  • 23 e
    23 e
    Louis Masquelier-Page
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - M
    After 2 runs
  • 28 e
    28 e
    Louis Masquelier-Page
    Alpine Skiing
    Combination - M
    Final
  • 44 e
    44 e
    Louis Masquelier-Page
    Alpine Skiing
    Super G - M
    Final
  • DNF
    DNF
    Louis Masquelier-Page
    Alpine Skiing
    Slalom - M
    Run 1
Geen resultaten gevonden

Jeugd Olympische Winterspelen Lausanne 2020: Foto's

YOG Lausanne 2020

Nog 274 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020