© Belga

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    Dynamic Group - W
    Final
    28.830 pts
  • 1 e
    1 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    All-Around Group - W
    Final
    29.960 pts
  • 1 e
    1 e
    Nina Derwael
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam - W
    Final
    13,766
  • 1 e
    1 e
    Matthias Casse
    Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Gold Medal Contest
    Won vs. Ivanov (BUL)
  • 2 e
    2 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    Balance Group - W
    Final
    29.230 pts
  • 3 e
    3 e
    Jorre Verstraeten
    Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Bronze Medal Contest
    Won vs. Khyar (FRA)
  • 4 e
    4 e
    Moreno De Pauw / Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Madison - M
    Final
    25 pts
  • 4 e
    4 e
    Nina Derwael
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars - W
    Final
    13,933
  • 5 e
    5 e
    Ziad El Mohor
    Boxing
    Light Heavy -81kg - M
    Quarter Final
    Lost (5-0) vs. Alfonso Dominguez (AZE)
  • 5 e
    5 e
    Jules Hesters
    Cycling Track
    Scratch - M
    Final
    5th
  • 5 e
    5 e
    Jess Rosiello
    Karate
    Kumite -67kg - M
    Group Stage
    Lost (3-0) vs. Maresca (ITA)
  • 5 e
    5 e
    Cédric Nuytinck
    Table Tennis
    Singles - M
    Quarter Final
    Lost (2-4) vs. Kou (UKR)
  • 3 e
    6 e
    6 e
    Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 - M
    Points Race
    28 pts
  • 6 e
    6 e
    Senna Deriks
    Gymnastics Artistic
    WAG - W
    All-Around Final
    51,932
  • 7 e
    7 e
    Artuur Peters
    Canoe Sprint
    K1 1000m - M
    Final A
    3:36.323
  • 7 e
    7 e
    Lize Broekx
    Canoe Sprint
    K1 5000m - W
    Final
    26:06.078
  • 7 e
    7 e
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
    Canoe Sprint
    K2 500m - W
    Final A
    1:44.826
  • 7 e
    7 e
    Nicky Degrendele
    Cycling Track
    Keirin - W
    Final 7-12 Places
    1st
  • 7 e
    7 e
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Team Pursuit - M
    1st Round
    4:05.118
  • 7 e
    7 e
    Toma Nikiforov
    Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Repechage
    Lost vs. Mukete (BLR)
  • 7 e
    7 e
    Deborah Masy
    Sambo
    -80kg - W
    Repechage
    Lost (1-10) vs. Tsimashenka (BLR)
  • 8 e
    8 e
    Gerben Thijssen
    Cycling Track
    Points Race - M
    Final
    8 pts
  • 9 e
    9 e
    Sarah Prieels
    Archery
    Compound Individual - W
    1/8 Eliminations
    Lost (142-145) vs. Jensen (DEN)
  • 9 e
    9 e
    Lianne Tan
    Badminton
    Singles - W
    Round of 16
    Lost (2-0) vs. Kirsty Gilmour (GBR)
  • 9 e
    9 e
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
    Badminton
    Doubles - W
    Group Stage
    Lost (0-2) vs. Ruutel / Marran (FRA)
  • 9 e
    9 e
    Vasile Usturoi
    Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (5-0) vs. McGrail (GBR)
  • 9 e
    9 e
    Victor Schelstraete
    Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (0-5) vs. Gadzhimagomedov (RUS)
  • 9 e
    9 e
    Nabil Messaoudi
    Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (3-2) vs. Micallef (MON)
  • 3 e
    9 e
    9 e
    Nicky Degrendele
    Cycling Track
    Sprint - W
    1/8 Repechage
    Lost
  • 9 e
    9 e
    Charline Van Snick
    Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Mammadaliyeva (AZE)
  • 9 e
    9 e
    Kenneth Van Gansbeke
    Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Burns (IRL)
  • 9 e
    9 e
    Mina Libeer
    Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Starke (GER)
  • 9 e
    9 e
    Sami Chouchi
    Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Ungvari (HUN)
  • 9 e
    9 e
    Team: Lisa Lung / Cédric Nuytinck
    Table Tennis
    Mixed Doubles - M/W
    Round 1
    Lost (3-1) vs. ROU
  • 9 e
    9 e
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
    Table Tennis
    Team - M
    Round 1
    Lost (3-1) vs. CRO
  • 10 e
    10 e
    Gerben Thijssen
    Cycling Track
    Individual Pursuit - M
    Qualifying
    4:33.117
  • 11 e
    11 e
    11 e
    Yannick Peeters
    Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    116 pts
  • 13 e
    13 e
    Artuur Peters
    Canoe Sprint
    K1 5000m - M
    Final
    23:08.947
  • 13 e
    13 e
    Tuur Dens
    Cycling Track
    1km Time Trial - M
    Final
    1:04.068
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Points Race - W
    Final
    -20
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Scratch - W
    Final
    16th
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 - W
    Points Race
    28 pts
  • 16 e
    16 e
    Jimmy Verbaeys
    Gymnastics Artistic
    MAG - M
    All-Around Final
    78,431
  • 17 e
    17 e
    Jarno De Smedt
    Archery
    Recurve Individual - M
    1/32 Eliminations
    Lost vs. Henckels (LUX)
  • 17 e
    17 e
    Maxime Moreels
    Badminton
    Singles - M
    Group Stage
    Lost (1-2) vs. Durkinjak (CRO)
  • 17 e
    17 e
    Ruben Veciunca
    Boxing
    Middle -75kg - M
    Preliminaries 1/16
    Lost (RSC) vs. Harcsa (HUN)
  • 17 e
    17 e
    Ibrahima Diallo
    Boxing
    Light Welter -64kg - M
    Preliminaries 1/16
    Lost (0-5) vs. Mazur Aleksei (RUS)
  • 17 e
    17 e
    Gabriella Willems
    Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Timo (POR)
  • 17 e
    17 e
    Roxane Taeymans
    Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Matic (CRO)
  • 17 e
    17 e
    Amber Ryheul
    Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Gneto (FRA)
  • 17 e
    17 e
    Joachim Bottieau
    Judo
    Middle Weight -90kg - M
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Khalmurzaev (RUS)
  • 17 e
    17 e
    Nathalie Marchetti
    Table Tennis
    Singles - W
    Round 3
    Lost (4-0) vs. Polcanova (AUT)
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Maxime Mottet
    Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    105 pts
  • 33 e
    33 e
    Charlotte Destrooper
    Archery
    Recurve Individual - W
    1/32 Eliminations
    Lost (5-6) vs. Pavlova (UKR)
  • 33 e
    33 e
    Abdul Malik Umayev
    Judo
    Light Weight -73kg - M
    Elimination Round of 64
    Lost vs. Shoka (BLR)
  • 33 e
    33 e
    Lisa Lung
    Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Lost (4-0) vs. Gasnier (FRA)
  • 33 e
    33 e
    Florent Lambiet
    Table Tennis
    Singles - M
    Round 2
    Lost (4-0) vs. Stoyanov (ITA)
Geen resultaten gevonden

Europese Spelen Minsk 2019: Foto's

EYOF Baku 2019

Nog 284 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020