© AM Fotografie101

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 2 e
    2 e
    Jules De Sloover
    Snowboard
    Slope Style - B
    Final
    88.50
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    1000m - B
    Final
    1:46.894
  • 3 e
    7 e
    7 e
    Team : L. Noiron, N. Schepers, L. Schepers, W. Van Damme
    Short Track
    3000m Mixed Relay - G/B
    Final B
    3:32.225
  • 9 e
    9 e
    Jules De Sloover
    Snowboard
    Big Air - B
    Final
    114.50
  • 6 e
    13 e
    13 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    1500m - G
    Final B
    2:.46.921
  • 6 e
    13 e
    13 e
    Leander Schepers
    Short Track
    1500m - B
    Final B
    2:36.635
  • 4 e
    13 e
    13 e
    Leander Schepers
    Short Track
    500m - B
    Quarter Final
    50.225
  • 4 e
    14 e
    14 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    500m - B
    Quarter Final
    44.587
  • 5 e
    15 e
    15 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    1500m - B
    Semifinal
    2:33.591
  • 8 e
    15 e
    15 e
    Dylan Van Hoeij
    Snowboard
    Big Air - B
    Heat 2
    71.33
  • 5 e
    19 e
    19 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    500m - G
    Quarter Final
    48.078
  • 4 e
    22 e
    22 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    1000m - G
    Heat 4
    1:44.211
  • 4 e
    24 e
    24 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    1000m - G
    Heat 3
    1:46.246
  • 5 e
    25 e
    25 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    1500m - G
    Heats
    2:42.854
  • 4 e
    25 e
    25 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    500m - G
    Heats
    49.549
  • 5 e
    25 e
    25 e
    Leander Schepers
    Short Track
    1000m - B
    Quarter Final 2
    1:34.760
  • 36 e
    36 e
    Arthur Cannaerts
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:05.11
  • 38 e
    38 e
    Alessio Rappagliosi
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:06.39
  • 44 e
    44 e
    Jana Caremans
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 2
    2:04.56
  • 44 e
    44 e
    Nicolas Hottermans
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:14.67
  • 54 e
    54 e
    Arthur Cannaerts
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:20.16
  • 56 e
    56 e
    Nicolas Hottermans
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:20.64
  • 59 e
    59 e
    Alessio Rappagliosi
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:21.19
  • 60 e
    60 e
    Florent Gabriel
    Biathlon
    12,5km Individuel - B
    Final
    52:58.4
  • 69 e
    69 e
    Samuel Crenier
    Biathlon
    12,5km Individuel - B
    Final
    54:45.0
  • 74 e
    74 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    10km Classic - B
    Final
    38.20.6
  • 78 e
    78 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    Sprint Classic - B
    Qualification
    3:46.44
  • 79 e
    79 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    7,5km Freestyle - B
    Final
    23:37.4
  • 80 e
    80 e
    Florent Gabriel
    Biathlon
    7,5km Sprint - B
    Final
    30:04.5
  • 85 e
    85 e
    Samuel Crenier
    Biathlon
    7,5km Sprint - B
    Final
    31:28.4
  • DSQ
    DSQ
    Julie De Leeuw
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 1
    DSQ
  • DNF
    DNF
    Axelle Molin
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 1
    DNF
  • DNF
    DNF
    Robin Wyffels
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    DNF
  • DNF
    DNF
    Jana Caremans
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Julie De Leeuw
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Axelle Molin
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Robin Wyffels
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    DNF
Geen resultaten gevonden

Nog 216 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021