© Belga

Highlights

Wereldkampioenschappen
  • 1e
    Wegwielrennen, Ploegentijdrit
    Innsbruck
    2018
  • 1e
    Wegwielrennen, Ploegentijdrit
    Doha
    2016
  • 2e
    Wegwielrennen, Ploegentijdrit
    Richmond, VA
    2015
  • 7 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Doha
    2016
  • 23 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Bergen
    2017
  • 31 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Richmond, VA
    2015
  • 32 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    Harrogate
    2019
  • 48 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Harrogate
    2019
Europese Kampioenschappen
  • 2e
    Wegwielrennen, Wegrit
    Alkmaar
    2019
  • 4 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Glasgow
    2018
  • 6 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Plumelec
    2016
  • 7 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Alkmaar
    2019
Europese Kampioenschappen (multi-sport)
  • 4 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Glasgow
    2018
Wereldbeker
  • 1e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Dwars door Vlaanderen
    Roeselare
    2018
  • 1e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Dwars door Vlaanderen
    Roeselare
    2017
  • 3e
    Wegwielrennen, Road race (WCS)
    World Cup - Deutschland Tour
    Erfurt
    2019
  • 3e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Paris - Roubaix
    Roubaix
    2019
  • 6 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    (World) Cup - Paris - Tours
    Tours
    2015
  • 7 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Omloop Het Nieuwsblad
    Ninove
    2019
  • 7 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    (World) Cup - Paris - Tours
    Tours
    2017
  • 7 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Paris - Roubaix
    Compiègne
    2015
  • 8 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Dwars door Vlaanderen
    Waregem
    2019
  • 17 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - E3 Harelbeke
    Harelbeke
    2018
  • 20 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    WorldTour - Gent - Wevelgem
    Deinze
    2018

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Remco Evenepoel
Wegwielrennen
Victor Campenaerts
Wegwielrennen
Lotte Kopecky
Wegwielrennen
Anne-Sophie Jura
Judo
Lianne Tan
Badminton
Greg Van Avermaet
Wegwielrennen
Wout Van Aert
Wegwielrennen
Toma Nikiforov
Judo

Nog 222 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020