© Belga

Highlights

Olympische Winterspelen
  • 66 e
    Langlaufen, 15km vrije stijl
    PyeongChang
    2018
Wereldkampioenschappen
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Antholz
    2020
  • 24 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Holmenkollen
    2016
  • 26 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Ruhpolding
    2012
  • 38 e
    Biatlon, 20km individueel
    Antholz
    2020
  • 88 e
    Biatlon, 20km individueel
    Östersund
    2019
  • 89 e
    Biatlon, 10km sprint
    Östersund
    2019
Europese Kampioenschappen
  • 45 e
    Biatlon, 20km individueel
    Raubichi
    2019
Wereldbeker
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Canmore, AB
    Canmore
    2019
  • 16 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2017
  • 18 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Holmenkollen
    Holmenkollen
    2018
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2019
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Nové Mesto na Morave
    Nové Mesto na Morave
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 24 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Holmenkollen
    2016
  • 26 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Ruhpolding
    2012
  • 29 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 38 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 46 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Tom Pelsmaekers
Zeilen
Kim Meylemans
Skeleton
Jelle Geens
Triatlon
Arnaud Art
Atletiek
Nafissatou Thiam
Atletiek
Grégory Wathelet
Ruitersport - jumping
Manon Depuydt
Atletiek
Claire Orcel
Atletiek

Nog 253 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021