© Belga

Highlights

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival
  • 11 e
    Wegwielrennen, Wegrit (Jongeren)
    Tbilisi
    2015
  • 18 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit (Jongeren)
    Tbilisi
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 8 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Pruszków
    2019
  • 12 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Apeldoorn
    2018
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 3e
    Baanwielrennen, Puntenkoers (Juniors)
    Aigle
    2018
  • 5 e
    Baanwielrennen, Omnium (Juniors)
    Aigle
    2018
  • 8 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit (Juniors)
    Bergen
    2017
Europese Kampioenschappen
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Apeldoorn
    2019
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Glasgow
    2018
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Apeldoorn
    2019
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 3e
    Baanwielrennen, Puntenkoers (U23)
    Ghent
    2019
  • 3e
    Baanwielrennen, Elimination (U23)
    Ghent
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging (U23)
    Anadia
    2017
  • 10 e
    Baanwielrennen, Omnium (U23)
    Ghent
    2019
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Baanwielrennen, Omnium (Juniors)
    Montichiari
    2018
  • 2e
    Baanwielrennen, Elimination (Juniors)
    Montichiari
    2018
  • 2e
    Baanwielrennen, Scratch (Juniors)
    Montichiari
    2018
  • 4 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers (Juniors)
    Anadia
    2017
  • 4 e
    Baanwielrennen, Omnium (Juniors)
    Anadia
    2017
  • 5 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers (Juniors)
    Montichiari
    2018
Wereldbeker
  • 2e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Cambridge
    Cambridge
    2019
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Minsk
    Minsk
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Minsk
    Minsk
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - London
    London
    2018

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Lindsay De Vylder
Baanwielrennen
Fabio Van den Bossche
Baanwielrennen
Sasha Weemaes
Baanwielrennen
Nicky Degrendele
Baanwielrennen
Robbe Ghys
Baanwielrennen
Kim Meylemans
Skeleton
Gilke Croket
Baanwielrennen
Annelies Dom
Baanwielrennen

Nog 180 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020