© Belga

Highlights

Europese Spelen
  • 6 e
    Kano-kajak sprint, K1 5000m
    Baku
    2015
  • 13 e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 4 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Szeged
    2019
  • 10 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Racice
    2017
  • 13 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Milan
    2015
Europese Kampioenschappen
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Belgrade
    2018
  • 5 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Plovdiv
    2017
  • 7 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Moscow
    2016
  • 8 e
    Kano-kajak sprint, K1 200m
    Belgrade
    2018
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m (U23)
    Bascov
    2015
Wereldbeker
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Poznan
    Poznan
    2019
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2019
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    World Cup - Poznan
    Poznan
    2019
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2018
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 4 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - World Championships
    Szeged
    2019
  • 4 e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2019
  • 6 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Copenhagen
    Copenhagen
    2015
  • 9 e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 10 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - World Championships
    Racice
    2017
  • 10 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Szeged
    Szeged
    2017
  • 13 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - World Championships
    Milan
    2015

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Hermien Peters
Kano-kajak sprint
Logan Vanhuys
Openwaterzwemmen
Emmanuël Stockbroekx
Hockey
Bram Sikkens
Kano-kajak sprint
Kirsten Flipkens
Tennis
William Ghislain
Hockey
Artuur Peters
Kano-kajak sprint
Elke Vanhoof
BMX

Nog 187 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021