© Belga

Highlights

Jeugd Olympische Zomerspelen
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K1 Head to Head (Jongeren)
    Singapore
    2010
  • 7 e
    Kano-Kajak Slalom, K1 Obstacle (Jongeren)
    Singapore
    2010
Wereldkampioenschappen
  • 10 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    Racice
    2017
  • 13 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    Milan
    2015
Wereldkampioenschappen (U23)
  • 2e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m (U23)
    Minsk
    2016
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m (Juniors)
    Brandenburg
    2011
  • 2e
    Kano-Kajak Sprint, K1 1000m (Juniors)
    Brandenburg
    2011
Europese Kampioenschappen
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K1 5000m
    Belgrade
    2018
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    Belgrade
    2018
  • 5 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    Plovdiv
    2017
  • 7 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    Moscow
    2016
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m (U23)
    Belgrade
    2017
  • 1e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m (U23)
    Plovdiv
    2016
  • 2e
    Kano-Kajak Sprint, K1 200m (U23)
    Plovdiv
    2016
  • 2e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m (U23)
    Bascov
    2015
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m (U23)
    Bascov
    2015
Wereldbeker
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2018
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 3e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 5 e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2015
  • 6 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    World Cup - Copenhagen
    Copenhagen
    2015
  • 7 e
    Kano-Kajak Sprint, K1 500m
    World Cup - Szeged
    Szeged
    2017
  • 10 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    World Cup - World Championships
    Racice
    2017
  • 13 e
    Kano-Kajak Sprint, K2 500m
    World Cup - World Championships
    Milan
    2015

Nieuws

Meer atleten

Thomas Detry
Golf
Jonathan Delombaerde
Kano-Kajak Sprint
Artuur Peters
Kano-Kajak Sprint
Sam Maes
Alpineskiën
Jeroen D'Hoedt
Atletiek
Lize Broekx
Kano-Kajak Sprint
Hanne Maudens
Atletiek
Sasha Weemaes
Baanwielrennen

Nog 54 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Sarajevo & Oost-Sarajevo 2019