© KBSF

Highlights

Wereldkampioenschappen
  • 5 e
    Shorttrack, 1500m
    Sofia
    2019
  • 10 e
    Shorttrack, Overall
    Sofia
    2019
  • 13 e
    Shorttrack, 1000m
    Montreal
    2018
  • 14 e
    Shorttrack, 1500m
    Montreal
    2018
  • 17 e
    Shorttrack, Overall
    Montreal
    2018
  • 21 e
    Shorttrack, 500m
    Seoul
    2016
  • 22 e
    Shorttrack, 500m
    Montreal
    2018
  • 25 e
    Shorttrack, 1000m
    Rotterdam
    2017
  • 25 e
    Shorttrack, Overall
    Rotterdam
    2017
  • 26 e
    Shorttrack, 500m
    Sofia
    2019
  • 26 e
    Shorttrack, 1000m
    Seoul
    2016
  • 26 e
    Shorttrack, Overall
    Seoul
    2016
  • 27 e
    Shorttrack, 1500m
    Rotterdam
    2017
  • 28 e
    Shorttrack, 500m
    Rotterdam
    2017
  • 31 e
    Shorttrack, 1500m
    Seoul
    2016
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 13 e
    Shorttrack, Overall (Juniors)
    Sofia
    2016
Europese Kampioenschappen
  • 4 e
    Shorttrack, 1000m
    Debrecen
    2020
  • 4 e
    Shorttrack, 1500m
    Dordrecht
    2019
  • 5 e
    Shorttrack, 1500m
    Debrecen
    2020
  • 5 e
    Shorttrack, Overall
    Dordrecht
    2019
  • 8 e
    Shorttrack, Overall
    Debrecen
    2020
  • 9 e
    Shorttrack, 1000m
    Turin
    2017
  • 11 e
    Shorttrack, 500m
    Debrecen
    2020
  • 13 e
    Shorttrack, 500m
    Dordrecht
    2019
  • 13 e
    Shorttrack, 1500m
    Turin
    2017
  • 15 e
    Shorttrack, 1000m
    Dresden
    2018
  • 15 e
    Shorttrack, 1500m
    Dresden
    2018
  • 15 e
    Shorttrack, Overall
    Turin
    2017
Wereldbeker
  • 4 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Dresden
    Dresden
    2020
  • 4 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Montreal, QC
    Montreal
    2019
  • 4 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Turin
    Turin
    2019
  • 4 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Minsk
    Minsk
    2017
  • 6 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Dresden
    Dresden
    2019
  • 7 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Nagoya
    Nagoya
    2019
  • 8 e
    Shorttrack, 1000m
    World Cup - Turin
    Turin
    2019
  • 8 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Dordrecht
    Dordrecht
    2016
  • 9 e
    Shorttrack, 1000m
    World Cup - Dresden
    Dresden
    2019
  • 9 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Salt Lake City, UT
    Salt Lake City, UT
    2018
  • 9 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Dresden
    Dresden
    2017
  • 10 e
    Shorttrack, 1500m
    World Cup - Nagoya
    Nagoya
    2019
  • 10 e
    Shorttrack, 1000m
    World Cup - Calgary, AB
    Calgary
    2018
  • 11 e
    Shorttrack, 1000m
    World Cup - Montreal, QC
    Montreal
    2019

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Cedric Nuytinck
Tafeltennis
Tom Pelsmaekers
Zeilen
Arthur Van Doren
Hockey
Loïck Luypaert
Hockey
Grégory Wathelet
Ruitersport - jumping
Charline Van Snick
Judo
Stijn Desmet
Shorttrack
Logan Vanhuys
Openwaterzwemmen

Nog 208 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021