© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 21 e
    Mountainbike, Cross Country
    Rio
    2016
Wereldkampioenschappen
  • 11 e
    Mountainbike, Cross Country
    Lenzerheide
    2018
  • 17 e
    Mountainbike, Cross Country
    Vallnord
    2015
  • 20 e
    Mountainbike, Cross Country
    Hafjell
    2014
  • 21 e
    Mountainbike, Cross Country
    Cairns
    2017
Europese Kampioenschappen
  • 3e
    Mountainbike, Cross Country
    Graz
    2018
  • 5 e
    Mountainbike, Cross Country
    Sankt Wendel
    2014
  • 11 e
    Mountainbike, Cross Country
    Darfo Boario Terme
    2017
  • 11 e
    Mountainbike, Cross Country
    Lamosano
    2015
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    Jönköping
    2016
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    Bern
    2013
Wereldbeker
  • 7 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Vallnord
    Vallnord
    2018
  • 7 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Nové Mesto na Morave
    Nové Mesto na Morave
    2018
  • 8 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - La Bresse - World Cup
    La Bresse
    2018
  • 13 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Albstadt
    Albstadt
    2017
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Albstadt - World Cup
    Albstadt
    2019
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Val di Sole
    Val di Sole
    2017
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Vallnord
    Vallnord
    2016
  • 15 e
    Mountainbike, Cross Country
    World Cup - Albstadt
    Albstadt
    2015

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Dirk Van Tichelt
Judo
Kevin Klinkenberg
Volleybal
Maxime Mottet
Kleischieten
Jens Schuermans
Mountainbike
Bart Swings
Snelschaatsen
Maellyse Brassart
Artistieke gymnastiek
Alexandre Marcourt
Zwemmen
Cynthia Bolingo Mbongo
Atletiek