© Belga

Highlights

Olympische Winterspelen
  • 54 e
    Biatlon, 20km individueel
    PyeongChang
    2018
  • 55 e
    Biatlon, 10km sprint
    PyeongChang
    2018
  • 57 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    PyeongChang
    2018
Wereldkampioenschappen
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Antholz
    2020
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    Antholz
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Antholz
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 20km individueel
    Östersund
    2019
  • 34 e
    Biatlon, 10km sprint
    Antholz
    2020
  • 71 e
    Biatlon, 10km sprint
    Östersund
    2019
Europese Kampioenschappen
  • 8 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Raubichi
    2019
  • 9 e
    Biatlon, 10km sprint
    Ridnaun
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Ridnaun
    2018
  • 21 e
    Biatlon, 10km sprint
    Raubichi
    2019
Wereldbeker
  • 10 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Canmore, AB
    Canmore
    2019
  • 15 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 16 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2017
  • 18 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Holmenkollen
    Holmenkollen
    2018
  • 18 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2017
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 19 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2019
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Nové Mesto na Morave
    Nové Mesto na Morave
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2019
  • 22 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 26 e
    Biatlon, 15km massastart
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 26 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 29 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Kontiolahti
    Kontiolahti
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 34 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020

Nieuws

Meer atleten

Arnaud Art
Atletiek
Jonathan Borlée
Atletiek
Karin Donckers
Ruitersport - eventing
Maxuella Lisowa Mbaka
Basketbal
Julie Vanloo
Basketbal
Michael Rösch
Biatlon
Loes Hubrecht
Bobsleeën
Lucie Ferauge
Atletiek

Nog 253 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021