© Belga

Highlights

Europese Spelen
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Halmstad
    2018
  • 17 e
    Tafeltennis, Dubbels (Mixed)
    Düsseldorf
    2017
  • 29 e
    Tafeltennis, Team
    Kuala Lumpur
    2016
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Budapest
    2019
  • 33 e
    Tafeltennis, Dubbels (Mixed)
    Budapest
    2019
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Bratislava
    2010
  • 7 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbels (Mixed) (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Manama
    2011
Europese Kampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    Yekaterinburg
    2015
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Yekaterinburg
    2015
  • 19 e
    Tafeltennis, Team
    Luxembourg
    2017
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 3e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 3e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Istanbul
    2010
Major Cup
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    World Cup
    Liège
    2017
Wereldbeker
  • 2e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Belgium Open
    De Haan
    2016
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Philippines Open
    Subic Bay
    2015
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Philippines Open
    Subic Bay
    2014
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Morocco Open
    Rabat
    2013
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbels (Mixed)
    ITTF World Tour - China Open
    Shenzhen
    2018
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Bulgarian Open
    Panagyurishte
    2017
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Belgium Open
    De Haan
    2015
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Australian Open
    Sydney
    2014

Nieuws

Meer atleten

Lisa Lung
Tafeltennis
Jonathan Borlée
Atletiek
Jérôme Guéry
Ruitersport - Jumping
Barbara Nelen
Hockey
Pieter Coolman
Volleybal
Thomas Pieters
Golf
Cédric Charlier
Hockey
William De Smet
Zeilen

Nog 30 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019