Programma en resultaten

Kalender

De tijdzone van de tijden hieronder is Brussel (GMT+1)

Dinsdag 16 oktober
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 16:00-16:30
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Qualification Heats
    Jules Vangeel
  • 17:00-17:15
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Repechage
    Jules Vangeel
  • 18:05-18:30
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Last 16
    Jules Vangeel
  • 20:45-21:00
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Quarterfinal
    Jules Vangeel
  • 20:50-21:15
    Basketball
    3 x 3 Contest (Men)
    Quarterfinal vs. BRA
    Team
  • 21:20-21:30
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Semifinal
    Jules Vangeel
  • 21:55-22:01
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Bronze Medal Final
    Jules Vangeel
  • 22:01-22:07
    Canoe-Kayak
    K1 Slalom Obstacle (Men)
    Gold Medal Final
    Jules Vangeel
Woensdag 17 oktober
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 15:00-15:14
    Archery
    Recurve Individual (Men)
    1/8 Elimination Round
    Senna Roos vs. Ak S. (TUR)
  • 16:00-18:00
    Basketball
    3 x 3 Contest (Men)
    Semifinal
    Team
  • 18:00-19:00
    Basketball
    3 x 3 Contest (Men)
    Bronze Medal Match
    Team
  • 19:00-19:56
    Archery
    Recurve Individual (Men)
    Quarterfinal
    Senna Roos
  • 19:00-20:00
    Basketball
    3 x 3 Contest (Men)
    Gold Medal Match
    Team
  • 19:56-20:30
    Archery
    Recurve Individual (Men)
    Semifinal
    Senna Roos
  • 20:30-20:44
    Archery
    Recurve Individual (Men)
    Bronze Medal Match
    Senna Roos
  • 20:44-21:00
    Archery
    Recurve Individual (Men)
    Gold Medal Match
    Senna Roos
Donderdag 18 oktober
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 14:00-15:00
    Karate
    -68 kumite (Men)
    Elimination Round
    Quentin Mahauden
  • 19:00-19:10
    Karate
    -68 kumite (Men)
    Semifinal
    Quentin Mahauden
  • 19:42-19:47
    Karate
    -68 kumite (Men)
    Gold medal
    Quentin Mahauden
Geen resultaten gevonden



Laatste resultaten

Zondag 07 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Pommel Horse
    Ward Claeys
    12.633 (Not Q Final)
    10 e
    10 e
    10 e
    10 e
  • Badminton
    Singles - Men
    Group Play Stage vs.Toti G. (ITA)
    Julien Carraggi
    Lost (1-2)
  • Breakdance
    Breaking B-Boys Individual - Men
    Preliminaries vs. CAN
    Olivier Warner
    Lost (0-2) (Not Q Quarterfinal)
    9 e
    9 e
  • Breakdance
    Breaking B-Boys Individual - Men
    Preliminaries vs. RSA
    Olivier Warner
    Won (2-0)
  • Breakdance
    Breaking B-Boys Individual - Men
    Preliminaries vs. JPN
    Olivier Warner
    Lost (0-2)
  • Roller Speed Skating
    Track - Combined 5000m Elimination - Men
    Final
    Jason Suttles
    Eliminated
    9 e
    9 e
  • Roller Speed Skating
    Track - Combined 1000m Sprint - Men
    Semi-final Heat 2
    Jason Suttles
    1:31.336 (Not Q Final)
    2 e
    2 e
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 1 (n° 6)
    Caitlin Govaert
    3:54.69
    3 e
    3 e
  • Tennis
    Singles - Men
    First Round vs. Tajima N. (JPN)
    Arnaud Bovy
    Lost (0-2)
    17 e
    17 e
  • Triathlon
    Sprint Distance - Women
    Final
    Hanne Peeters
    1:01:02
    10 e
    10 e
    10 e
    10 e
Maandag 08 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Rings
    Ward Claeys
    11.700
    25 e
    25 e
    25 e
    25 e
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Floor Exercise
    Ward Claeys
    12.666 (Not Q Final)
    22 e
    22 e
    22 e
    22 e
  • Badminton
    Singles - Men
    Group Play Stage vs. Toledano T. (ESP)
    Julien Carraggi
    Won (2-0)
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Group Play Stage vs. Team Sigma
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Lost (110-100)
  • Equestrian
    Jumping International Team - Open
    Round 1
    Team : Simon Morssinkhof/Team Europe
    76.48 (penalty 0)
  • Fencing
    Individual Epée - Women
    Bronze Medal Bout vs. Bieleszova V. (CZE)
    Axelle Wasiak
    Lost (8-9)
    4 e
    4 e
  • Fencing
    Individual Epée - Women
    Semifinal vs. Hsieh K. (HKG)
    Axelle Wasiak
    Lost (4-15)
  • Fencing
    Individual Epée - Women
    Quaterfinal vs. Leonard A. (CAN)
    Axelle Wasiak
    Won (15-12)
  • Fencing
    Individual Epée - Women
    Table of 16 vs. Amer M. (EGY)
    Axelle Wasiak
    Won (15-10)
  • Fencing
    Individual Epée - Women
    Group Play Stage - Group A/ Group B
    Axelle Wasiak
    Won 4 - Lost 2
  • Judo
    -63kg - Women
    Contest for Bronze Medal vs Bozkurt H. (TUR)
    Alessia Corrao
    Won (10-0)
    3 e
    3 e
  • Judo
    -63kg - Women
    Semifinal vs Ozbas S. (HUN)
    Alessia Corrao
    Lost (Q Bronze Medal Match)
  • Judo
    -63kg - Women
    Quarterfinal vs. Pecha I. (MEX)
    Alessia Corrao
    Won (10-1) (Q Semifinal)
  • Judo
    -63kg - Women
    Elimination Round of 16 vs. Kim J. (KOR)
    Alessia Corrao
    Won (11-1) (Q Quarterfinal)
  • Roller Speed Skating
    Track - Combined points - Men
    Final Ranking
    Jason Suttles
    17
    10 e
    10 e
    10 e
    10 e
  • Roller Speed Skating
    Track - Combined 500m Sprint - Men
    Quarterfinal Heat 3
    Jason Suttles
    47.124 (Not Q Final)
    3 e
    3 e
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 3 Heat 3
    Caitlin Govaert
    4 pts (Q Quarterfinal)
    2 e
    2 e
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 2 Heat 3
    Caitlin Govaert
    6 pts
    1 e
    1 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 1
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    4
    4 e
    4 e
  • Sports Climbing
    Combined - Men
    Lead - Qualification
    Lukas Franckaert
    (25) 17 pts
    17 e
    17 e
  • Sports Climbing
    Combined - Men
    Bouldering - Qualification
    Lukas Franckaert
    (2 Tops / 4 Zones) 4 pts
    4 e
    4 e
  • Sports Climbing
    Combined - Men
    Speed - Qualification
    Lukas Franckaert
    (9.45) 20 pts
    20 e
    20 e
  • Tennis
    International Teams - Men
    First Round
    Team : Arnaud Bovy/M.Miladinovic (SRB) vs H. Gaston H/C.Tabur (FRA)
    Lost (0-2)
    9 e
    9 e
  • Triathlon
    Sprint Distance - Men
    Final
    Rik Malcorps
    58:23
    24 e
    24 e
    24 e
    24 e
Dinsdag 09 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Vault
    Ward Claeys
    12.766
    Not Classified
    DNF
    Not Classified DNF
  • Badminton
    Singles - Men
    Group Play Stage vs. Shifeng L. (CHN)
    Julien Carraggi
    Lost (0-2) (Not Q Quarterfinal)
    9 e
    9 e
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Group Play Stage vs. Team Omega
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Lost (110-100)
  • Equestrian
    Jumping International Team - Open
    Round 2
    Team : Simon Morssinkhof/Team Europe
    77.71 (penalty 4)
    2 e
    2 e
  • Fencing
    Individual Sabre - Women
    Bronze Medal Bout
    Jolien Corteyn
    Lost (8-15)
    4 e
    4 e
  • Fencing
    Individual Sabre - Women
    Semifinal 1 vs. Botello Cervantes N. (MEX)
    Jolien Corteyn
    Lost (3-15) (Q for Bronze Medal Bout)
  • Fencing
    Individual Sabre - Women
    Quarterfinal 2 vs Lin K. (CHN)
    Jolien Corteyn
    Won (15-14) (Q for Semifinal 1)
  • Fencing
    Individual Sabre - Women
    Group Play Stage - Group A/Group B
    Jolien Corteyn
    Won 3 - Lost 2
  • Golf
    Individual Stroke Play - Women
    Individual stroke play - Round1
    Margaux Appart
    +8
    18 e
    18 e
  • Golf
    Individual Stroke Play - Men
    Individual stroke play - Round1
    Jean de Wouters d'Oplinter
    +8
    26 e
    26 e
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 4 Quarterfinal 1
    Caitlin Govaert
    1:49.41 (Q for Semifinal C-D)
    3 e
    3 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 18 - Open
    Race 5
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    1
    1 e
    1 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 17 - Open
    Race 4
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    11
    11 e
    11 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 16 - Open
    Race 3
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    7
    7 e
    7 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 2
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    15
    DSQ
    DSQ
  • Tennis
    International Teams - Mixed
    First Round
    Team : V.Kanapatskaya (BLR)/Arnaud Bovy vs K.Juvan (SLO)/M.Miladinovic (SRB)
    Lost (0-2)
    9 e
    9 e
Woensdag 10 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Parallel Bars
    Ward Claeys
    12.966
    16 e
    16 e
    16 e
    16 e
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Quarterfinal vs. Team Delta
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Won (110-93) (Q Semifinal)
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Group Play Stage vs. Team Gamma
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Lost (107-110) (Q for Quarterfinal)
  • Basketball
    3 x 3 Contest - Men
    Pool Play D - vs KAZ
    Team
    Won (20-9)
  • Basketball
    3 x 3 Contest - Men
    Pool Play D - vs. LAT
    Team
    Won (18-16)
  • Breakdance
    Breaking Teams - Mixed
    Preliminaries vs. Vale (ARG) & Axel (POL)
    Team : Olivier Warner/Matina (RUS)
    Draw (1-1)
    9 e
    9 e
  • Breakdance
    Breaking Teams - Mixed
    Preliminaries vs. Anastasia (LAT) & Shikegix (JPN)
    Team : Olivier Warner/Matina (RUS)
    Lost (0-2)
  • Breakdance
    Breaking Teams - Mixed
    Preliminaries vs. Yell (KOR) & Jordan (RSA)
    Team : Olivier Warner/Matina (RUS)
    Lost (0-2)
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Bronze Medal Match vs. Americas 1
    Team Europe 3 : Axelle Wasiak
    Lost (24-30)
    4 e
    4 e
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Semifinal 1 vs. Europe 1
    Team Europe 3 : Axelle Wasiak
    Lost (22-30) (Q Bronze Medal Match)
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Classification 5-6 vs. Team Asia-Oceania 2
    Team Europe 2 : Jolien Corteyn
    Lost (22-30)
    6 e
    6 e
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Classification 5-8 vs. Team Africa
    Team Europe 2 : Jolien Corteyn
    Won (30-13)
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Quarterfinal 2 vs. Europe 2
    Team Europe 3 : Axelle Wasiak
    Won (30-24) (Q Semifinal)
  • Fencing
    International Team Combined Events - Mixed
    Quarterfinal 2 vs. Europe 3
    Team Europe 2 : Jolien Corteyn
    Lost (24-30)
  • Golf
    Individual Stroke Play - Men
    Individual stroke play - Round2
    Jean de Wouters d'Oplinter
    +5
    17 e
    17 e
  • Golf
    Individual Stroke Play - Women
    Individual stroke play - Round2
    Margaux Appart
    +8
    23 e
    23 e
  • Judo
    International Team - Mixed
    Quarterfinal vs. Team London
    Team 'Moscow' : Alessia Corrao
    Lost (3-4)
    5 e
    5 e
  • Judo
    International Team - Mixed
    Elimination Round of 16 vs Team Singapore
    Team 'Moscow' : Alessia Corrao
    Won (4-3) (Q Quarterfinal)
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 6 Final C
    Caitlin Govaert
    1:49.33
    2 e
    10 e
    2 e
    10 e
  • Rowing
    Junior Single Sculls - Women
    Round 5 SemiFinal C/D1
    Caitlin Govaert
    1:48.37 (Q Final C)
    2 e
    2 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 9
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    3
    3 e
    3 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 8
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    2
    2 e
    2 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 7
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    2
    2 e
    2 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 6
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    2
    2 e
    2 e
  • Shooting
    10m Air Pistol - Men
    Qualification
    Jérôme Son
    555 -16x
    14 e
    14 e
    14 e
    14 e
  • Taekwondo
    Middleweight -73kg - Men
    Quarterfinals vs. Khachatryan A. (ARM)
    Badr Achab
    Won (23-15) (Q Semifinal)
Donderdag 11 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Artistic Gymnastics
    International Team event - Mixed
    All around
    Team Bossanova : Ward Claeys + mix
    4th
    4 e
    4 e
    4 e
    4 e
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Horizontal Bar
    Ward Claeys
    11.800 (Q All Around Final)
    22 e
    22 e
    22 e
    22 e
  • Artistic Gymnastics
    All-Around - Men
    Final
    Ward Claeys
    76.764
    10 e
    10 e
    10 e
    10 e
  • Athletics
    Long Jump - Women
    Stage 1
    Maité Beernaert
    6,01m
    4 e
    4 e
  • Athletics
    Discus Throw 1kg - Women
    Stage 1
    Elena Defrère
    44,01m
    13 e
    13 e
  • Athletics
    400m - Women
    Stage 1 Heat 3
    Liefde Schoemaker
    56.14
    1 e
    1 e
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Semi-Final vs. Team Alpha
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Lost (90-110) (Q Bronze Medal Match)
  • Golf
    Individual Stroke Play - Men
    Individual stroke play - Round3
    Jean de Wouters d'Oplinter
    +5
    18 e
    22 e
    18 e
    22 e
  • Golf
    Individual Stroke Play - Women
    Individual stroke play - Round3
    Margaux Appart
    +8
    26 e
    22 e
    26 e
    22 e
  • Shooting
    10m Air Pistol International Team - Mixed
    Round of 16 vs. Erickson O. (AUS) & Schejbal P. (CZE)
    Team : Jérôme Son/Al-Kaabi F. (IRQ)
    Won (10-9) (Q for Quarterfinal)
  • Shooting
    10m Air Pistol International Team - Mixed
    Qualification
    Team : Jérôme Son/Al-Kaabi F. (IRQ)
    741 (Q for Round of 16)
    10 e
    10 e
  • Taekwondo
    Middleweight -73kg - Men
    Gold Medal Contest vs. Eshkevarian A. (IRI)
    Badr Achab
    Lost (17-16)
    2 e
    2 e
  • Taekwondo
    Middleweight -73kg - Men
    Semifinal vs. Adel Mahmoud E. (EGY)
    Badr Achab
    Won (8-4) (Q Final)
  • Triathlon
    4 x Relay - Mixed
    Final
    Team : Rik Malcorps/Europe 6
    1:29:35
    5 e
    5 e
    5 e
    5 e
  • Triathlon
    4 x Relay - Mixed
    Final
    Team : Hanne Peeters/Europe 4
    1:29:21
    4 e
    4 e
    4 e
    4 e
Vrijdag 12 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - Men
    Ranking Round
    Senna Roos
    677
    8 e
    8 e
  • Athletics
    Shot Put 3kg - Women
    Stage 1
    Myrthe Van Der Borght
    14.46m
    12 e
    12 e
  • Athletics
    2000m Steeplechase - Men
    Stage 1
    Louis Vandermessen
    5:46.07 (PB)
    3 e
    3 e
  • Athletics
    100m - Women
    Stage 1 Heat 2
    Mariam Oulare
    12.09
    1 e
    1 e
  • Badminton
    Doubles International Teams - Mixed
    Bronze Medal Match vs. Team Zeta
    Team : Julien Carraggi/Team Theta
    Won (110-107)
    3 e
    3 e
  • Equestrian
    Jumping Individual - Men
    Final Round A
    Simon Morssinkhof
    0 penalty
    1 e
    1 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 12
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    2
    2 e
    2 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 11
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    2
    2 e
    2 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Race 10
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    5
    5 e
    5 e
  • Shooting
    10m Air Pistol International Team - Mixed
    Bronze Medal Match
    Team : Jérôme Son/Al-Kaabi F. (IRQ)
    Lost (4-10)
    4 e
    4 e
    4 e
    4 e
  • Shooting
    10m Air Pistol International Team - Mixed
    Semifinal
    Team : Jérôme Son/Al-Kaabi F. (IRQ)
    Lost (6-10) (Q Bronze Medal Match)
  • Shooting
    10m Air Pistol International Team - Mixed
    Quarterfinal vs. Strbac M. (SRB) & Kurdzi A. (BLR)
    Team : Jérôme Son/Al-Kaabi F. (IRQ)
    Won (10-5) (Q Semifinal)
Zaterdag 13 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    International Teams - Mixed
    1/16 Elimination Rank
    Team : Senna Roos/TBD
    W (6-2) (Q 1/8 final)
  • Canoe-Kayak
    K1 Sprint Head to Head - Men
    Gold Medal Final
    Jules Vangeel
    Lost (1:39.88)
    2 e
    2 e
  • Canoe-Kayak
    K1 Sprint Head to Head - Men
    Semi-final vs. Pilarz W. (POL)
    Jules Vangeel
    Won (1:39.52) (Q Final)
  • Canoe-Kayak
    K1 Sprint Head to Head - Men
    Quarterfinal vs. Khakimjonov S. (UZB)
    Jules Vangeel
    Won (1:40.69) (Q Semifinal)
  • Canoe-Kayak
    K1 Sprint Head to Head - Men
    Last 16
    Jules Vangeel
    1:40.67 (Q Quarterfinal)
    2 e
    2 e
  • Canoe-Kayak
    K1 Sprint Head to Head - Men
    Qualification Heats
    Jules Vangeel
    1:40:67 (Q Quarterfinal)
    2 e
    2 e
  • Equestrian
    Jumping Individual - Men
    Final Round B
    Simon Morssinkhof
    1 penalty
    12 e
    12 e
    12 e
    12 e
  • Sailing
    Two-Person Multihull-Nacra 15 - Open
    Medal Race
    Team : Demesmaeker Henri/van Eupen Frédérique
    8
    8 e
    4 e
    8 e
    4 e
Zondag 14 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    International Teams - Mixed
    1/8 Elimination Rank
    Team : FRA/ESP vs BRA/BEL(Senna Roos)
    Lost (6-2)
  • Athletics
    Long Jump - Women
    Stage 2
    Maité Beernaert
    6,31m
    1 e
    1 e
    1 e
    1 e
  • Athletics
    Discus Throw 1kg - Women
    Stage 2
    Elena Defrère
    44,01m
    14 e
    14 e
    14 e
    14 e
  • Athletics
    400m - Women
    Stage 2 Heat 4
    Liefde Schoemaker
    55.75
    5 e
    5 e
    5 e
    5 e
  • Basketball
    3 x 3 Contest - Men
    Pool Play D - vs ITA
    Team
    Won (18 - 16) (Q for Quarterfinal)
  • Basketball
    3 x 3 Contest - Men
    Pool Play D - vs KGZ
    Team
    Won (21 - 11)
  • Golf
    Teams - Mixed
    Foursomes stroke play
    Team Belgium : Jean de Wouters d'Oplinter/Margaux Appart
    +5
    18 e
    18 e
Maandag 15 oktober
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - Men
    1/16 Elimination Round vs. S. Rezowan (BAN)
    Senna Roos vs. Rezowan M. (BAN)
    Won (6-5) (Q 1/8 final)
  • Athletics
    Shot Put 3kg - Women
    Stage 2
    Myrthe Van Der Borght
    13,35m
    14 e
    13 e
    14 e
    13 e
  • Athletics
    Cross Country - Men
    Stage 2
    Louis Vandermessen
    12:34
    12 e
    8 e
    12 e
    8 e
  • Athletics
    100m - Women
    Stage 2 Heat 4
    Mariam Oulare
    11.57
    7 e
    6 e
    7 e
    6 e
  • Basketball
    Dunk Contest - Men
    Qualification
    Sasha Deheneffe
    38
    8 e
    8 e
    8 e
    8 e
  • Golf
    Teams - Mixed
    Cumulative team play
    Team Belgium : Jean de Wouters d'Oplinter/Margaux Appart
    +11
    24 e
    25 e
    24 e
    25 e
Geen resultaten gevonden

Updates

IOC President Thomas Bach showing that the @YouthOlympics are a stepping stone to the @Olympics #BuenosAires2018 https://t.co/3Os4R6U98d

Bron: IOC MEDIA

Video Embedded from olympicchannel.com:
Volg live de competities van Team Belgium in Buenos Aires

Van 6 tot en met 18 oktober is Buenos Aires de gaststad van de derde zomereditie van de Jeugd Olympische Spelen. 32 Team Belgium atleten nemen deel in 20 sporten.
Volg live alle competities, klik hiervoor op bovenstaande link of volg een specifieke competitie op de site van Olympic Channel

  • Basketball 3x3 - BEL at 16:55 on DX04

Van Uytvanck en Minnen naar kwartfinales dubbelspel in Luxemburg https://t.co/EZ8gDJR44N https://t.co/HTMey4rrno

Bron: Sportwereld.be

Happy birthday, @JoachimGerard https://t.co/VvMeXqLbpf

Bron: Tennis Vlaanderen

7u56’41’’: Hoe Bart Aernouts de op één na snelste ooit in Hawaï werd https://t.co/HmzRVP0lPU https://t.co/r3S18CDHlU

Bron: Sportwereld.be

Belgische verspringster Maite Beernaert springt naar goud op Olympische Jeugdspelen https://t.co/iOaAezbx7Q https://t.co/rO1oK0Rng6

Bron: sporza

WHAT A FEELING 🥇😍 First medal in Grand Prix ! à Cancún, Quintana Roo https://t.co/SR5FJmboJZ

Bron: Chouchi Sami

Awesome photos from Day 7 @BuenosAires2018 @YouthOlympics #BuenosAires2018 #GameChangers #YouthOlympics https://t.co/PqhvYXdlcc

Bron: Olympics

Niet alledaags: lichtgewicht @pateraboxing herovert Europese bokstitel #boksen https://t.co/Hwjf4ef7QW https://t.co/ZEhYxvpNU2

Bron: sporza

RT @RTSsport: Carnet noir: Patrick Baumann est décédé https://t.co/jXgBTt3L7s https://t.co/4VW1VnRBrB

Bron: Lausanne 2020

Triatleet @GeensJelle grijpt net naast winst in Wereldbekermanche Florida https://t.co/DbIhHxNAOw https://t.co/AqZAyEylav

Bron: sporza

.@SamiChouchi verovert goud op GP in Cancun https://t.co/z7YAAxaAyY https://t.co/d8obRUMpDN

Bron: sporza

It's a silver for Jules Vangeel ! Congrats boy! @BuenosAires2018 #feelthefuture https://t.co/Z1pP9v0Rj2

Bron: Team Belgium

Nog 241 dagen tot
Europese Spelen Minsk 2019